ПОБЕДА И ЗАГУБА ЗА СКТМ „ЦАРИБРОД”
През уикенда отборът на Спортен клуб по тенис на маса „Цариброд” изигра мачовете от 4-и и 5-и кръг на Първа лига на Сърбия. В събота царибродския отбор, като домакин, в двубоя от 4-ия кръг се наложи над „Бачка Паланка” с резултат 4:0. Вчера „Цариброд” гостува в Нови Сада, на отбора на „Академия 2018”. Домакините бяха по-успешни и спечелиха мача с резултат 4:2.
В срещата от 4-и кръг на Регионалната лига Ниш, отборът „Цариброд 2” в събота в залата на Спортен комплекс Парк, претъпя загуба от „Джердап” (Кладово), с резултат 4:1.
фото: Милан Илийев
