НОВИНИПодчертаноСД

НОВИ 3 ТОЧКИ ЗА „ЖЕЛЮША“

През уикенда бяха изиграни мачовете от 15-ия кръг на първенството в Окръжна лига Пирот. Футболистите на „Желюша“ вчера, на Спортен комплекс „Парк“, се наложиха над отбора на „Драгош“ (Пирот) с резултат 4:2. След този мач желюшани са на 3-то място с 23 точки, а в следващия кръг ще гостуват на „Задругар“ (Крупац).

фото: РТЦ

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *