НОВИ 3 ТОЧКИ ЗА „ЖЕЛЮША“
През уикенда бяха изиграни мачовете от 15-ия кръг на първенството в Окръжна лига Пирот. Футболистите на „Желюша“ вчера, на Спортен комплекс „Парк“, се наложиха над отбора на „Драгош“ (Пирот) с резултат 4:2. След този мач желюшани са на 3-то място с 23 точки, а в следващия кръг ще гостуват на „Задругар“ (Крупац).
фото: РТЦ
