НА 11 И 12 ЮЛИ ПОДАВАНЕ НА ДОКУМЕНТИ И КАНДИДАТ-СТУДЕНТСКИ ИЗПИТИ ЗА БЪЛГАРСКИ УНИВЕРСИТЕТИ
За поредна година Министерството на образованието и науката на Република България в гимназията Свети Свети Кирил и Методий организира прием на документи и кандидат-студентски изпити за ученици, които желаят да следват в България. Приемането на документи ще се проведе във вторник, на 11-ти юли от 10 часа, в помещенията на гимназията, а кандидат-студентския изпит по български език и литература и българска история, е следващия ден, на 12-ти юли, също от 10 часа.
Н.С.
фото: архив РТ Цариброд
