ЛЕСОТЕХНИЧЕСКИ УНИВЕРСИТЕТ ОТ СОФИЯ УТРЕ ЩЕ СЕ ПРЕДСТАВИ ПРЕД ЦАРИБРОДСКИТЕ АБИТУРИЕНТИ
Лесотехническият университет от София утре от 12 часа, в залата на образователния център, ще представи специалностите и възможности за обучение. Информационната среща е насочена към учениците от царибродската Гимназия „Св. св. Кирил и Методий“, които планират през следващата учебна година да продължат висшето си образование в университети в България.По време на инфо-сесията бъдещите кандидат-студенти ще имат възможност да се запознаят с условията за кандидатстване, формите на обучение и реализацията след дипломиране, но и да получат актуална и полезна информацияза съвременните образователни програми на висшето училище.На събитето ще присъства ректорът Христо Михайлов и няколко декани от университета, които ще посетят и царибродската гимназия.
фото: РТЦ
