ЛЕКЦИЯ ЗА ДИАБЕТ ДНЕС ОТ 17 ЧАСА
С лекцията за диабет днес в Образователен център „Цариброд“ продължава изпълнението на проекта, в рамките на който са планирани общо 9 лекции. Целта на проекта е подобряване и опазване на общественото здраве. Лекцията на тема „Превенция и живот с диабет“ ще се проведе днес от 17:00 часа, в образователния център, в навечерието на Световния ден на диабета, който всяка година се отбелязва на 14 ноември. Проектът се изпълнява от Семейно-консултативния център за деца и семейство и Здравния дом, с подкрепата на община Цариброд. До края на годината ще бъдат реализирани и останалите образователни лекции.
