НОВИНИПодчертаноСД

ЛЕКЦИЯ ЗА ДИАБЕТ В СДРУЖЕНИЕТО НА ПЕНСИОНЕРИТЕ

„Какво трябва да знаем за диабета?“ е темата на лекцията, която ще се проведе утре от 16:00 часа в залата на Сдружението на пенсионерите в Цариброд. Организатори на лекцията са Сдружението на пенсионерите и Червеният кръст Цариброд, а лектор ще бъде д-р Никола Йорданов, специалист по обща медицина. На лекцията могат да присъстват всички заинтересовани граждани.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *