НОВИНИПодчертаноСД

ЛАНА ПЕТРОВИЧ СЪС ЗЛАТЕН МЕДАЛ НА ТУРНИР „ДОРТИКУМ” ВЪВ ВИДИН

Членове на Клуб лека атлетика „Балкан” Цариброд участваха вчера във Видин в международния турнир „Дортикум”. Лана Петрович спечели златен медал във висок скок, като преодоля височината от 135 сантиметра. В същата дисциплина Симона Тодоров се класира четвърта. В турнира участваха и Ана и Стефани Йованович и Неда Марков, в бягане на 60 метра, но не успяха да се класират за финала. Следващата седмица лекоатлетите на „Балкан” ще гостуват в Северна Македония, където ще участват в първата среща на млади лекоатлети от Скопие, Перник и Цариброд. През май, домакин на второто състезание ще е Перник, а финалната надпревара ще се проведе през юни в Цариброд.