КТД „ЦАРИБРОД“ ЩЕ УЧАСТВА В КОНЦЕРТА „ИЛИЯ ЛУКОВ И ПРИЯТЕЛИ”
В зала 1 на Националния дворец на културата в София, утре вечер ще се проведе музикален спектакъл „Илия Луков и приятели”. Покрай вокални изпълнители, на концерта ще се представят и десетина фоклорни и танцови състава, както и хор на Софийската духовна семинария ”Свети Йоан Рилски”. На спектакъла участие ще вземе и Културно-творческото дружество „Цариброд“. Общо 12 царибродски фолклористи от първи, втори и трети ансамбъл ще се представят в столицата на България с Пиринска песен и хореографията „Изви се хоро големо”. Концертът започва в 19 часа, местно време.
