КАНДИДАТСТВАНЕ ЗА ПРЕМИИ ЗА МЛЯКО ЗА ПЪРВОТО ТРИМЕСЕЧИЕ НА 2026 г.
Дирекцията за аграрни плащания към Министерството на земеделието обяви публична покана за подаване на заявления за премии за мляко за първото тримесечие на 2026 г. Заявките се подават чрез платформата eAgrar, на портала ePodsticaji, не по-късно от 5 май. Право да получават премии имат регистрирани земеделски производители, които са подновили регистрацията си за текущата година. Премиите се реализират за сурово краве, овче и козе мляко, произведено и доставено през първото тримесечие на тази година.
Foto: Shutterstock.com/Rattiya Thongdumhyu
