ИНФОРМАЦИЯ ЗА ПОДАЛИТЕ ЗАЯВЛЕНИЯ ЗА ВПИСВАНЕ НА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ
Oт Общинската администрация информират гражданите, подали заявления за регистрация на права върху недвижими имоти, че когато получат SMS съобщение, относно подаденото заявление, могат да се свържат със длъжностните лица, които са им съдействали при подаването на заявлението, за да получат същото. Гражданите могат да се свържат с Общинската администрация, на гишето на деловодството или в Службата за закрила на детето, в делничните дни от 7:00 до 15:00 часа. Необходимо е със себе си да носят лична карта или друг документ за самоличност, с който е подадено заявлението, и да покажат на служителя полученото съобщение.
Таксата за регистрация не се заплаща от хора с увреждания, войни ветверани, семейства с три или повече деца, самотни родители или получатели на социални помощи, поради което те следва да носят доказателство за този статус в оригинал, когато посещават длъжностните лица.
фото: РТЦ
