НОВИНИПодчертаноСД

ИЗЛОЖБА С ТВОРБИ ОТ ЛЕТНИТЕ РАБОТИЛНИЦИ В БИБЛИОТЕКАТА

Снощи, във фоайето на Народната библиотека „Детко Петров” бе открита изложба с творби от летните работилници „Библиолето”.  При откриването на изложбата, освен грамоти за участието, децата получиха и филм за тазгодишните работилници в библиотеката. Творбите от работилниците ще бъдат изложени в продължение на две седмици.

Б.Л. / Д.В.

фото и видео: Борис Лазаров

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *