ИЗЛОЖБА С ТВОРБИ ОТ ЛЕТНИТЕ РАБОТИЛНИЦИ В БИБЛИОТЕКАТА
Снощи, във фоайето на Народната библиотека „Детко Петров” бе открита изложба с творби от летните работилници „Библиолето”. При откриването на изложбата, освен грамоти за участието, децата получиха и филм за тазгодишните работилници в библиотеката. Творбите от работилниците ще бъдат изложени в продължение на две седмици.
Б.Л. / Д.В.
фото и видео: Борис Лазаров
