НОВИНИПодчертаноСД

ИЗКАРВАНЕТО НА РЕЦИКЛИРУЕМИ ОТПАДЪЦИ ПРЕЗ ЗИМАТА ЩЕ БЪДЕ НА ТРИ СЕДМИЦИ

През предстоящия период, до 31 март следващата година, рециклируемиte отпадъци ще се извозват на всеки три седмици. Следващото извозване ще бъде на 17 ноември за крайградските райони и на 18 ноември за града, съобщиха от „Комуналац“. Компетентните призовават гражданите, които все още нямат кофи за изхвърляне на рециклируеми отпадъци, да се явят в техническата база на предприятието през делничните дни, за да подпишат договор и да ги вземат. В събобщението също се посочва, че кофите, в които гражданите, освен рециклируеми, изхвърлят и битови отпадъци няма да се изпразват.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *