НОВИНИПодчертаноСД

ЗАЯВЛЕНИЯ ЗА РЕГИСТРАЦИЯ НА ПРАВА ВЪРХУ НЕДВИЖИМИ ИМОТИ ДО НЕДЕЛЯ (от 07-19ч.)

В ход е подаването на заявления от граждани за регистрация на права върху недвижими имоти, въз основа на Закона за специалните условия за регистрация, който дава възможност за регистрация на сгради, построени без съответните разрешителни.

Министърът на строителството, транспорта и инфраструктурата Александра Софрониевич заяви вчера, че срокът за подаване на заявления за регистрация на незаконни сгради ще бъде удължен с три дни, което означава, че заявления могат да бъдат подадени не по-късно от неделя, 8 февруари, в полунощ.

В Цариброд работата с клиенти е организирана от 7:00 до 19:00 часа, а както научихме от началника на Общинската администрация Желко Вощич, след удължаването на срока, гражданите ще могат да подават заявления и през следващите дни, до неделя включително, до 19 часа. Заявленията се подават в сградата на общината и в центъра за услуги.

фото: РТЦ

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *