НОВИНИПодчертаноСД

ЗАПИСВАНЕ В СРЕДНИ УЧИЛИЩА ОТ ДНЕС

От днес започна записването в средните училища и гимназиите в Сърбия. В първия тур за записване в първи клас на гимназията „Св. Св. Кирил и Методий“ бяха разпределени общо 48 ученици: 28 в гимназиалната паралелка с обучение на сръбски език, 15 в гимназиалната паралелка с обучение на български език и 5 ученици за паралелката от туристически профил, с обучение на български език.

Учениците, които не са разпределени на първи тур, днес ще подават списък с желания за втория тур на записване, който продължава до 6 юли. Записването става в гимназията или по електронен път.

фото: архив на РТЦ

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *