ЗАГУБИ НА ВОЛЕЙБОЛИСТКИТЕ НА ДОМАШЕН ТЕРЕН
Волейболистките на „Цариброд“ през изминалия уикенд записаха поражения в мачовете от Нишката междуокръжна волейболна лига.
В петък момичетата старша в залата на Спортен комплекс „Парк“ бяха победени от „Стампедо“ (Ниш) с резултат 3:0 гейма. Момичетата младша също в петък, в мача от първия кръг, загубиха от връстничките си от същия клуб, също с резултат 3:0 гейма. В неделя момичетата старша играха отново на домашен терен и претърпяха загуба от „Десетка“ (Ниш), със същия резултат.
В продължението на първенството, момичетата младша на „Цариброд“ днес, в предпоследния кръг, гостуват на отбора „Пироси“ в Пирот, докато момичетата младша, във втория кръг в събота, ще се изправят срещу „Десетка“ (Ниш).
