ЗАГУБА НА МОМИЧЕТАТА МЛАДША НА ВК „ЦАРИБРОД“ НА СТАРТА НА ПРОЛЕТНИЯ ПОЛУСЕЗОН
През уикенда бе подновено първенството в Междуокръжната волейболна лига Ниш за момичета страша възраст. Отборът на ВК „Цариброд“ в неделя в Ниш, в срещата от осмия кръг, шретърпя загуба от съответния отбор на „Стампедо 2“, с 3:1 гейма. В срещата от 9-ия кръг царибродските волейболистки в неделя, 1 февруари в Ниш, ще играят срещу домашните „Стампедо 1“. Началото на мача е насрочено за 10:30 часа.
През идния уикенд ще бъде подновено и първенството в Междуокръжната лига Ниш за момичета младша възраст. Отборът на „Цариброд“, също в неделя, от 12:30 часа, ще гостува на Нишкия „Стампедо“.
фото: РТЦ
