ЗАГУБА НА „ЖЕЛЮША“ ОТ „СЛОБОДА“ (РАСНИЦА)
В мача от четвъртия кръг на първенството в Окръжната лига Пирот, футболистите на „Желюша“, в събота като гости, претърпяха загуба от „Слобода“ (Расница), с резултат 2:1. След четири изиграни кръга „Желюша“ все още е на второ място със 7 спечелени точки, а в следващия кръг приема осмокласираните „Слога“ (Велико Село), които са 3 точки в актива.
