НОВИНИПодчертаноСД

ЗАГУБА НА БАСЛЕТБОЛИСТИТЕ В НИШ

В срещата от 17-ия кръг на първенството в Първа мъжка регионална лига Изток, баскетболистите на „Димитровград“ в събота в Ниш претърпяха загуба от домашните „Юниор“, с резултат 98:60 точки. След този мач царибродчаните заемат 11-то място в класирането с 22 точки, а в следващия кръг приемат „Топличанин“ (Прокупле).

фото: РТЦ

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *