НОВИНИПодчертаноСД

ЗАГУБА ЗА МОМИЧЕТАТА МЛАДША НА ВК „ЦАРИБРОД”

През уикенда бяха изиграни срещите от втория кръг на първенството в Междуокръжна лига Ниш за момичета младша възраст. Волейболистките на „Цариброд” в събота в Ниш претърпяха загуба от отбора на „Десетка” с 3:2 гейма.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *