НОВИНИПодчертаноСД

„ЖЕЛЮША“ СТАРТИРА ПРОЛЕТНИЯ ПОЛУСЕЗОН С ПОБЕДА

През уикенда стартира пролетният полусезон от първенството в Окръжна лига Пирот. В мача от 10-ия кръг „Желюша“вчера на Спортен комплекс „Парк“ спечели победа срещу „Младост“ (Полска Ръжана), с резултат 2:1. „Желюша“ в момента е на седмо място във временното класиране с 11 точки, а в следващия кръг ще гостува на „Звезда“ (Блато).

фото: Милан Илийев

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *