НОВИНИ

„ЖЕЛЮША” СТАРТИРА ПОДГОТОВКИ ЗА НОВИЯ СЕЗОН В ОКРЪЖНА ЛИГА ПИРОТ

Футболен  клуб „Желюша” започва с подотовките на новия сезон, в който ще се състезава в Окръжна лига Пирот. В неделя, 10 август, желюшаните ще изиграят първия приятелски мач, срещу „Задругар” (Крупац). Срещата ще е играе на Спортен комплекс Парк, от 17 и 30 часа. Това ще е първия от общо четири запланувани двубоя, които „Желюша” ще изиграе по време на подготовките. Първенството в Окръжна лига Пирот започва през първия уикенд на месец септември. 

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *