НОВИНИПодчертаноСД

„ЖЕЛЮША” СПЕЧЕЛИ ПОБЕДА НА ДОМАШЕН ТЕРЕН

В мача от 5-ия кръг на първенството в Окръжната лига Пирот, футболистите на „Желюша“ вчера на Спортен комплекс „Парк“, победиха „Слога“ (Велико село) с резултат 2:0. След този мач „Желюша“ все още е на второ място, с 10 спечелени точки, а в следващия кръг ще гостува на „Драгош“ в Пирот.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *