НОВИНИПодчертаноСД

„ЖЕЛЮША” СПЕЧЕЛИ НОВИ 3 ТОЧКИ

В 14-ия кръг на първенството в Окръжната лига Пирот, футболистите на Желюша вчера, във Велико Село, се наложиха над домашните „Слога”, с резултат 7:2. Никола Станоев отбеляза три попадения за гостите, Сергей Станулов се разписа два пъти, а Бранислав Иванов и Страхиня Арсенов отбелязаха по един гол. След този кръг желюшаните продължават да са четвърти в класирането с 20 точки, а в следващия кръг, на Спортен комплекс Парк, ще посрещнат отбора на „Драгош”, които са на втора позиция с 27 точки в актива.

фото: архив на РТЦ

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *