„ЖЕЛЮША“ ПРИЕМA „ СПАРТАК “ (ПИРОТ)
В 12-тия кръг от първенството в Окръжната лига Пирот, футболистите на „Желюша“ в неделя, 03 май на Спортен комплекс Парк, приемат „Спартак” (Пирот). Преди този кръг желюшаните са девети в класирането с 11 точки в актива, докато гостите им са на осмо място със същия брой точки. Срещата ще се играе от 16:30 часа.
фото: РТЦ
