„ЖЕЛЮША“ ПРИЕМA „ ЛОКОМОТИВА “ (БЕЛО ПОЛЕ)
В 11-тия кръг от първенството в Градска лига Пирот, футболистите на „Желюша“ в неделя, 13 април на Спортен комплекс Парк, приемат „Локомотива” (Бело Поле). Преди този кръг желюшаните са втори в класирането с 24 точки в актива, докато гостите им са на шесто място с 12 точки в актива. Срещата ще се играе от 16 часа.
фото: РТЦ
