НОВИНИПодчертаноСД

„ЖЕЛЮША“ ПРИЕМA „ ЛОКОМОТИВА “ (БЕЛО ПОЛЕ)

В 11-тия кръг от първенството в Градска лига Пирот, футболистите на „Желюша“ в неделя, 13 април на Спортен комплекс Парк, приемат „Локомотива” (Бело Поле). Преди този кръг желюшаните са втори в класирането с 24 точки в актива, докато гостите им са на шесто място с 12 точки в актива. Срещата ще се играе от 16 часа.

фото: РТЦ

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *