„ЖЕЛЮША“ ИЗИГРА НАРАВНО СРЕЩУ ЛИДЕРА В КЛАСИРАНЕТО
В дербито от 17-ия кръг на първенството в Градската лига Пирот футболистите на „Желюша“, вчера в Пирот., изиграха наравно 2:2 срещу оглавяващите класирането „Драгош“. След този мач желюшаните все още са втори с 41 точки, а в последния кръг от първенството, през идния уикенд, те ще посрещнат петокласираните „Напредак“ (Извор), които са с 28 точки. Независимо от резултата на този мач, „Желюша“ ще завърши състезанието на второ място.
фото: РТЦ
