„ЖЕЛЮША“ В НЕДЕЛЯ ГОСТУВА НА „СЛОГА” (ВЕЛИКО СЕЛО)
В 14-ия кръг на първенството в Градската лига Пирот, футболистите на „Желюша“ в неделя, 17 май, гостуват на „Слога” (Велико Село). Срещата ще се играе от 17 часа. Преди този кръг „Желюша“ е четвърта в класирането с 17 точки в актива, докато домакините им са на пето място със същия брой спечелени точки.
фото: РТЦ
