НОВИНИПодчертаноСД

ЕЛЕКТРОСТОПАНСТВОТО ЗАДВИЖИ ПРОЦЕДУРА ЗА ПОСКЪПВАНЕ НА ТОКА

Генералният директор на „Електростопанството на Сърбия“ Душан Живкович заяви, че компанияата е задвижила процедурата за повишаване цената на електроенергията. По повод обявеното увеличение на цената на тока с минимум седем процента от 1 октомври, Живкович заяви, че докладът на Международния валутен фонд предполага сериозно развитие на преносната и разпределителна мрежи, поради което доминираща част от приходите ще отиде при компаниите „Електромрежа“ и „Електроразпределение на Сърбия“.

фото: РТЦ

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *