НОВИНИПодчертаноСД

ДОВЕЧЕРА ОТКРИВАНЕ НА НОВА ИЗЛОЖБА В ГАЛЕРИЯТА

В галерия „Методи Мета Петров“ тази вечер от 18:00 часа ще бъде открита изложба с картини на автора Иван Димитров от София. Експозицията съдържа около 40 картини, изработени с техника акрил върху платно.

Иван Димитров е роден през 1965 година в град Бяла Слатина (област Враца). Още от малък проявява интерес към живописта, а по-късно и към фотографията. Работи в областта на реализма. Има няколко самостоятелни изложби и участия в колективни изложби в Мездра, София, Дупница, Благоевград и други градове. Участник е и в няколко художествени пленера. Член е на Съюза на българските художници. Любителите на изобразителното изкуство изложбата ще могат да разгледат до 17 април.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *