ДНЕС ПОВТОРЕНИЕ НА ПИЕСАТА „ДВАНАЙСЕТТЕ ПЪТНИЦИ“
Децата от Малкото театрално обучилище днес, на сцената на Културния център, ще изиграят първото повторение на спектакъла „Дванайсетте пътници“, по Ханс Кристиан Андерсен, драматизация на Екатерина Цветкова, постановка на Милан Андрейевич и Екатерина Цветкова. Проектът реализира Гражданското дружество „Хармония“ в партньорство с Основното училище „Христо Ботев“ и Културния център, а финансиран е от община Цариброд. Началото на спектакъла е в 18 часа, а входа е свободен.
