ДИМИТРОВ: ТРИМА ПАЦИЕНТИ СА НАСТАНЕНИ В НИШ. ЕДИН ОТ ТЯХ Е НА МЕХАНИЧНА ВЕНТИЛАЦИЯ
От сутринта в Ковид клиниката в Цариброд са регистрирани още десет пневмонии. Очакват се резултатите за 35 проби от Цариброд, каза днес за Радио Телевизия Цариброд кметът и командир на общинския щаб Владица Димитров.
Б.Л.
фото: РТЦ
