ДВА МЕДАЛА ЗА ЛЕКОАТЛЕТИЦИТЕ НА „БАЛКАН” ОТ СЪСТЕЗАНИЕ В БЪЛГАРИЯ
През изминалия уикенд в българския град Хисаря се проведе международно състезание по лека атлетика, в което участваха и членове на Клуб лека атлетика „Балкан“ от Цариброд. Андреа Исич спечели първо място и златен медал в хвърлянето на вортекс, докато Лана Петрович спечели бронзово отличие във висок скок. В състезанието участваха и Алекса Младенов, Симона Тодоров и Стефани Йованович, които се класираха сред десетте най-добри в дисциплините висок скок и бягане на 100 метра.
