ГОДИШЕН КОНЦЕРТ НА УЧЕНИЦИ ОТ МУЗИКАЛНАТА ШКОЛА
Снощи, в голямата зала на Културния център, учениците от царибродската паралелка на Основната музикална школа „Д-р Драгутин Гостушки“ проведоха традиционния годишен концерт по повод края на учебната година. На концерта се изявиха около трийсет ученици от трите класа, изпълнявайки известни композиции на пиано, акордеон и цигулка.





фото: Милан Илийев
