НОВИНИПодчертаноСД

ГОДИШЕН КОНЦЕРТ НА МУЗИКАЛНАТА ШКОЛА

Основната музикална школа „Д-р Драгутин Гостушки”, паралелеката в Цариброд, организира традиционния годишен концерт на учениците си, по повод края на учебната година. Концертът ще се състои днес от 17 часа, в залата на Културния център.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *