ГОДИШЕН КОНЦЕРТ НА МУЗИКАЛНАТА ШКОЛА
Основната музикална школа „Д-р Драгутин Гостушки”, паралелеката в Цариброд, организира традиционния годишен концерт на учениците си, по повод края на учебната година. Концертът ще се състои днес от 17 часа, в залата на Културния център.
