В СЪБОТА В НОВИ САД СЕ ПРОВЕДЕ КАРАТЕ КУПАТА НА СЪРБИЯ ЗА КАДЕТИ, ЮНОШИ, СТАРША ВЪЗРАСТ И ВЕТЕРАНИ
В събота в Нови Сад се проведе карате Купата на Сърбия за кадети, юноши, старша възраст и ветерани. Турнира бе организиран от Карате федерацията на Сърбия. Участваха над 600 състезатели от 110 клуба на Карате асоциацията на Сърбия, Белградската карате асоциация и Карате асоциацията на Войводина. Карате клуб Цариброд в толкова голяма конкуренция представяваха Марко Илиев в абсолютната категория старша възраст и Михайло Стойчев в кадети клас „C“ 2012 набор. Те загубиха в квалификациите, докато Лука Величков в категория кадети 2013-то клас „C“, Лука Панич – кадети 2011 набор клас „B“ и Иван Боянич в кадети 2011- то клас „B“ стигнаха до четвъртфиналите.
фото албум: https://www.facebook.com/media/set?vanity=karateklubcaribrod&set=a.1438909388041364
фото: Деян Тодоров
