В РАШКА СЕ ПРОВЕДЕ КУПАТА НА РЕГИОНАЛНАТА КАРАТЕ АСОЦИАЦИЯ ЗА КАДЕТИ, ЮНОШИ, СТАРША ВЪЗРАСТ И ВЕТЕРАНИ
Вчера в Рашка се проведе Купата на регионалната карате асоциация за кадети, юноши, старша възраст и ветерани. Това е квалификационен турнир за предстоящата Купа на Сърбия, която ще се проведе в средата на май. От пет изяви членовете на карате клуба Цариброд спечелиха четири медала. В категорията кадети с оранжеви колани родени през 2013 г. се представи Лука Величков и въпреки че този сезон неговата категория е надежди, като кадет успя да се класира за трето място и получи бронзов медал. Михайло Стойчев също се състезаваше в категорията кадети, но през 2012 г., годината на оранжевите колани, и също успя да спечели бронзов медал. В категорията кадети със зелен колан родени през 2011 г. се представи Иван Боянич и достигна до полуфиналите, където спечели бронз. Лука Панич също спечели бронзов медал в категорията кадети 2011 набор със син колан. Всички те си осигуриха директно класиране за Купата на Сърбия. Марко Илиев се състезаваше в абсолютната най-трудната категория старша възраст, достигна до полуфиналите и загуби на косъм борбата за бронзовия медал с резултат 2:1. От неговата категория първите осем класирани печелят правото да участват на Купата на Сърбия, и Марко си е осигурил участие.
фото албум: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=karateklubcaribrod&set=a.1416024380329865
фото: Деян Тодоров
