В ПОСЛЕДНИЯ УИКЕНД НА СЕПТЕМВРИ ЗАПОЧВА СЪСТЕЗАНИЕТО В ПЪРВА ЛИГА НА СЪРБИЯ ПО ТЕНИС НА МАСА
Съответно на календара за състезания на Сръбския съюз по тенис на маса, първите турнири от Супер и Първа лига на Сърбия за мъже и жени ще се проведат на 27 и 28 септември. Отборът на СКTМ „Цариброд“ и в този сезон ще се състезава в Първа лига на Сърбия. Според календара на състезанието, в първия кръг, на 27 септември, „Цариброд“ ще бъде домакин на „Милениюм“ (Вършац).
фото: архив на РТЦ
