В ОСНОВНОТО УЧИЛИЩЕ „ХРИСТО БОТЕВ“ БЕ ОРГАНИЗИРАНА ХУМАНИТАРНА ПРОДАЖБА НА ТВОРБИ, ИЗРАБОТЕНИ ОТ УЧЕНИЦИТЕ
Като последна дейност в отбелязването на Детската седмица, в петък, в Основното училище „Христо Ботев“ бе организирана хуманитарна продажба на творби, изработени от учениците. На „хуманитарния есенен базар“ се продаваха различни предмети, с които и децата и родителите изразиха вдъхновението си.










Д.В.
фото и видео: Боян Глигоров
