В ДВОРА НА ГИМНАЗИЯТА „СВ. СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ“ НЯКОЛКО УЧЕНИЦИ ЗАСАДИХА ДНЕС ДЕСЕТ ФИДАНКИ ТУЯ
Възобновяването на зеленината в училищния двор е идея на ученическия парламент. Пеподавателката по биология, Мария Димитриевич, с удоволствие подкрепи действието, с което учениците от гимназията дават пример не само на младите хора, но и на всички граждани. Димитриевич се надява, че членовете на парламента, с подкрепата на всички в гимназията, ще успеят да реализират и другите планирани дейности с цел пучилището да бъде по-хубаво, и на всички да бъде по-приятно да прекарват времето си там.











Д.В.
фото и видео: Данийел Зарков
