НОВИНИПодчертаноСД

ВТОРА ЗАГУБА НА СКТМ „ЦАРИБРОД“ В ПЛЕЙОФИТЕ

Във втория кръг на плейофите в Първа лига на Сърбия по тенис на маса, отборът на СКТМ „Цариброд“ вчера, в залата на Спортен комплекс „Парк“, претърпя поражение от „Стенес“ (Зренянин) с резултат 4:3. Следващият кръг ще се  играе на 15 февруари, когато отборът на „Цариброд“ ще гостува в Пожаревац.

фото: СТКМ Цариброд

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *