ВОЛЕЙБОЛИСТКИТЕ ПРЕТЪРПЯХА ЗАГУБА В НАЧАЛОТО НА СЕЗОНА
В срещата от първия кръг на първенството в Междуокръжна волейболна лига Ниш за момичета младша възраст, отборът на „Цариброд“ претърпя загуба от връстничките си от нишкия клуб „Стампедо“ с резултат 3:1 гейма. Първенството продължава през предстоящия уикенд. Във втория кръг, в неделя, 26 октомври, от 12:30 часа, в залата на Спортен комплекс „Парк“, отборът на „Цариброд“ приема връстничките си от „Студент“ (Ниш).
