НОВИНИПодчертаноСД

ВОДАТА В ГРАДИНЕ САМО ЗА САНИТАРНО-БИТОВИ НУЖДИ

След обилните валежи миналата седмица, водата в резервоара, от който се подава питейна вода на потребителите в село Градине, стана мътна. Според информация от „Комуналац“ водата все още не е годна за пиене и може да се използва само за санитарно-битови нужди. За развитието на ситуацията жителите на Градине ще бъдат информирани своевременно, добавят компетентните.

фото: РТЦ

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *