НОВИНИПодчертаноСД

ВОДАТА В ГРАДИНЕ ВСЕ ОЩЕ НЕ Е ГОДНА ЗА ПИЕНЕ

От публичното предприятие „Комуналац“, напомнят че водата от водопровода в Градине все още може да се използва само за санитарно-битови нужди. Поради обилните валежи, водата във водоема, от който се захранват потребителите на Градине, е станала мътна, а анализите са показали, че водата не е подходяща за пиене и приготвяне на храна. От „Комуналац“ изтъкват, че жителите на Градине ще бъдат осведомени за промените в ситуацията относно ползването на водата.

фото: РТЦ

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *