БК „ДИМИТРОВГРАД” ПРЕТЪРПЯ ЗАГУБА НА СТАРТА НА СЕЗОНА
През уикенда започна първенството в Първа мъжка регионална лига Изток. В първия кръг баскетболистите на „Димитровград“ в събота в Буяновац, претърпяха загуба от домашните „Плей 017“, с резултат 85:75. В следващия кръг царибродския отбор приема отбора на „Княжевац 1950“.
