БЕЗ ПРОТЕСТНИ ШЕСТВИЯ ПРЕЗ УИКЕНДА, В ПЕТЪК И СЪБОТА СЕ ПРОВЕДЕ АКЦИЯТА „16 МИНУТИ МЪЛЧАНИЕ“
Около петдесет царибродчани в петък в 11.52 часа и още толкова в събота в 19 часа се събраха в центъра на града и замълчаха за 16 минути, за да почетат 16-те жертви на катастрофата на жп гарата в Нови Сад. Освен че отдават поща на пострадалите, събралите се по този начин подкрепят и протестиращите студенти. Заради Великденските празници този уикенд нямаше протестни шествия.
фото: РТЦ
