НОВИНИПодчертаноСД

БАСКЕТБОЛИСТИТЕ НА ДИМИТРОВГРАД ПРЕТЪРПЯХА ЗАГУБА В МЕДВЕДЖА

През уикенда бяха играни срещите от четвъртия кръг от баражите за оцеляване в Първа мъжка регионална лига изток. Баскетболистите на Димитровград в събота вечерта гостуваха в Медведжа, където претърпяха загуба от домашните Ябланица, с резултат 83:68 точки.

фото: архив на РТЦ

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *