„БАЛКАНСКИ“ СПЕЧЕЛИ КУПАТА НА ФСПО!
Футболистите на „Балкански“ спечелиха Купата на Сърбия за територията на Пиротски окръг, след като в Пирот се наложиха над отбора на „Йединство“ (Пирот), след дузпи, с резултат 4:2. Срещата в редовното време приключи при нулево равенство. Последната дузпа за гостите реализира Неманя Манчич. На капитана на „Балкански“ Стефан Кирков, Купата връчи председателят на окръжния футболен съюз, Мирослав Лилич.
А.К.
фото и видео: Миня Крумов, Александра Крумов, Синиша Николич
