НОВИНИПодчертаноСД

„БАЛКАНСКИ“ СПЕЧЕЛИ  КУПАТА НА ФСПО!

Футболистите на „Балкански“ спечелиха Купата на Сърбия за територията на Пиротски окръг, след като в Пирот се наложиха над отбора на „Йединство“ (Пирот), след дузпи, с резултат 4:2. Срещата в редовното време приключи при нулево равенство. Последната дузпа за гостите реализира Неманя Манчич. На капитана на „Балкански“ Стефан Кирков, Купата връчи председателят на окръжния футболен съюз, Мирослав Лилич.

А.К.

фото и видео: Миня Крумов, Александра Крумов, Синиша Николич

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *