НОВИНИПодчертаноСД

„БАЛКАНСКИ“ РАЗГРОМИ „ГНИЛАН“ НА СТАРТА НА ПРОЛЕТНИЯ ПОЛУСЕЗОН

През уикенда бе подновено първенството в Зона Изток. В мача от 15-ия кръг, в събота, на Спортен комплекс „Парк“, футболистите на „Балкански“ победиха отбора на „Гнилан“ с резултат 9:0. Миладин Окичич на три пъти се разписа за домашните, Милош Миланов беше точен два пъти, а Давор Петров, Стефан Кирков, Димитрие Христов и Милош Стоянович отбелязаха по един гол. След този кръг „Балкански“ е на второ място с 39 точки, а в следващия ще гостува на отбора на „Браник“ в Щубик.

фото и видео: Милан Илийев

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *