TURNIR 2017

RASPORED UTAKMICA ZA NEDELJU 30.07.2017. NA TURNIRU U MALOM FUDBALU DIMITROVGRAD 2017.

 

MLAĐI PIONIRI FINALE:

18:20 Mapet Šou – KMF Pirot

STARIJI PIONIRI FINALE:

19:00 Hotel Saks Balkan – Mlekara Hranko

VETERANI FINALE:

19:40 Dartanjan – Caribrod 60

TRADICIONALNI TURNIR – SENIORI

UTAKMICA ZA 3. MESTO:

20:20 T Maj Plejs – MFK Bulgari

POZIVNI TURNIR – SENIORI

UTAKMICA ZA 3. MESTO:

21:10 P Mlekara Stara planina – Evrogas

TRADICIONALNI TURNIR – SENIORI

FINALE:

22:00 T Mlekara Stara planina – Hepi Stars

POZIVNI TURNIR – SENIORI

FINALE:

22:50 P Hotel Saks Balkan – Stovarište Stojanović

T – Tradicionalni turnir

P – Pozivni turnir

 

Foto galerija za 28.07.2017.

 

M.N.

foto: Danijel Zarkov

============================================================

VEČERAS POLUFINALNI SUSRETI NA 54. TURNIRU – SUTRA KONCERT NEVERNIH BEBA U DIMITROVGRADU

Polufinalnim susretima u kategoriji seniora večeras se nastavlja 54.Turnir u malom fudbalu.

Parovi u tradicionalnom delu takmičenja:

20:40h T HEPI STARS – MFK BULGARI

21:30h T MLEKARA STRARA PLANINA – KAFE MAJ PLEJS

U pozivnom delu turnira za plasman u finale boriće se:

22:20h P HOTEL SAKS BALKAN – MLEKARA STARA PLANINA

23:10h P STOVARIŠTE STOJANOVIĆ  – EVROGAS

 

REZULTATI ZA 27.07. NA TURNIRU U MALOM FUDBALU

MLAĐI PIONIRI

MAPET ŠOU – BALKANSKI 2 11-0

KMF PIROT – BALKANSKI 1 1-0

SENIORI

EVROGAS – STOVARIŠTE STOJANOVIĆ 3-1

LEVSKI SOFIJA – MLEKARA STARA PLANINA 0-3 (SL.)

III MESTO ST. PIONIRI

MAPET ŠOU – ŽFK. JEDINSTVO 1-3

================================================================================

RASPORED UTAKMICA ZA ČETVRTAK 27.07.2017. NA TURNIRU U MALOM FUDBALU DIMITROVGRAD 2017.

MLAĐI PIONIRI

19:00 1/2 Mapet šou – Balkanski 2

19:40 1/2 KMF Pirot – Balkanski 1

SENIORI – POZIVNI TURNIR

20:20 P Evrogas – Stovarište Stojanović

UTAKMICA ZA 3. MESTO – STARIJI PIONIRI

21:10 Mapet šou – ŽFK Jedinstvo

SENIORI – POZIVNI TURNIR

22:00 P Levski Sofija – Mlekara Stara Planina

 

REZULTATI ZA SREDU 26.07. NA TURNIRU U MALOM FUDBALU

SENIORI

DARTANJAN – KAZABLANKA 7-0

SENIORI POZIVNI TURNIR

UNSS – VAVILON BELA PALANKA 1-1

LEVSKI – HOTEL SAKS BALKAN 1-6

TRADICIONALNI ČETVRTFINALE

HEPINES – MAJ PLEJS 1-2

SENIORI POZIVNI

UNSS – STOVRIŠTE STOJANOVIĆ 0-3

 

SENIORI – POZIVNI TURNIR TABELA

  1. Stovarište Stojanović B:12 O:5 D:18 P:3
  2. Hotel Sax Balkan B:11 O:6 D:20 P:13
  3. Mlekara Stara planina B:8 O:5 D:16 P:12
  4. UNSS Sofija B:8 O:6 D:11 P:9
  5. Evrogas B:7 O:5 D:12 P:15
  6. Vavilon Bela Palanka B:6 O:6 D:11 P:19
  7. Levski Sofija B:0 O:5 D:2 P:19

Stovarište Stojanović – Levski Sofija 4:0

Evrogas – Hotel Sax Balkan 3:7

Vavilon Bela Palanka – Mlekara Stara planina 2:6

Stovarište Stojanović – Vavilon Bela Palanka 6:0

Mlekara Stara planina – Evrogas 2:3

Hotel Sax Balkan – UNSS Sofija 2:1

UNSS Sofija – Mlekara Stara planina 3:3

Vavilon Bela Palanka – Levski Sofija 3:1

Levki Sofija – Evrogas 0:4

Stovarište Stojanović – UNSS Sofija 3:0

Mlekara Stara planina – Hotel Sax Balkan 2:2

Hotel Saks Balkan – Stovarište Stojanović 0:4

UNSS Sofija – Levski Sofija 2:0

Evrogas – Vavilon Bela Palanka 2:2

Vavilon Bela Palanka – UNSS Sofija 1:1

Levski Sofija – Hotel Saks Balkan 1:6

Stovarište Stojanović – Mlekara Stara planina 2:3

Hotel Saks Balkan – Vavilon Bela Palanka 3:3

UNSS Sofija – Evrogas 4:0

================================================================================

REZULTATI ZA UTORAK 25.07. NA TURNIRU U MALOM FUDBALU

POLUFINALE STARIJI PIONIRI

HOTEL SAKS BALKAN – MAPET ŠOU 9-0

ŽFK JEDINSTVO SAKS BALKAN – MLEKARA HRANKO 3-4

ČETVRT FINALE SENIORI

T MLEKARA STARA PLANINA – HOTEL SAKS BALKAN 12-7

T HEPI STARS – HOTEL DIJANA 3-3 PENALI 8-7

T MFK BULGARI – ABV SOFIJA 4-1

================================================================================

TABELE

 

Mlađi pioniri

 

  1. Mapet šou 3    3    0    0  21:4    9
  2. KMF Pirot 3 2    0    1    8:6    6
  3. Balkanski 1 3    1    0    2    6:9    3
  4. Balkanski 2 3    0    0    3    1:17  0

 

Stariji pioniri

 

  1. Hotel Saks Balkan 3 2    0    0  18:4    9
  2. Mlekara Hranko 3 2    0    1  11:8    6
  3. ŽFK Jedinstvo Sax Balkan 3 1    0    2  10:18  3
  4. Mapet šou 3 0    0    3    6:15  0

 

Polufinale

 

19:10 Hotel Saks Balkan – Mapet šou

19:50 ŽFK Jedinstvo Saks Balkan – Mlekara Hranko

 

Seniori

 

Pozivni turnir

 

  1. Stovarište Stojanović 4 3    0    1  15:3    9
  2. Mlekara Stara planina 5 2    2    1  16:12  8
  3. Hotel Saks Balkan 5 2    2    1  14:12  8
  4. UNSS 4 2    1    1    10:5  7
  5. Evrogas 5 2    1    2  12:15  7
  6. Vavilon Bela Palanka 5 1    2    2  10:18  5
  7. Levski Sofija 4 0    0    4    1:13  0

 

20:30 UNSS Sofija – Stovarište Stojanović

21:20 Levski Sofija –Hotel Saks Balkan

 

 

 Tradicionalni turnir

 

Grupa A

 

  1. Hepi stars 3 2    1    0  12:5    7
  2. Hepines 3 1    1    1    7:7    4
  3. SU Rajko Mitić 3 1    1    1    3:5    4
  4. City Si 3 0    1    2    2:7    1

 

Grupa B

 

  1. My Place 3 2    0    1    9:7    6
  2. Hotel Dijana 3 2    0    1  10:4    6
  3. Vavilon Bela Palanka 3 1    0    2    7:8    3
  4. Dragoman 3 1    0    2    7:14  3

 

Grupa C

 

  1. MFK Bulgari 3 2    1    0  12:6    7
  2. Hotel Saks Balkan 3 1    2    0    9:6    5
  3. Igraonica Čuvari smeha DŠ X2 3 1 1    1    7:8    4
  4. KMF Babušnica 3 0    0    3    3:11  0

 

Grupa D

 

  1. Mlekara Stara planina 3    3    0    0  18:6    9
  2. ABV Sofija 3    2    0    1    8:11  6
  3. Komerc Sofija 3 1    0    2    9:13  3
  4. D`Artanjan Sofija 3 0    0    3  15:20  0

 

 

ČETVRTFINALE

 

22:10 Hepi Stars – Hotel Dijana

23:00 MFK Bulgari – ABV Sofija

sreda

MFK Bulgari  – ABV Sofija

Hotel Saks Balkan – Mlekara Stara planina

 

Ponedeljak 24.07. – rezultati

 

Veterani

 

Caribrod 60 – RT Caribrod 77                                     5:3

Seniori

 

Pozivni turnir

Mlekara Stara planina – UNSS Sofija                         3:3

 

Tradicionalni turnir

D’Аrtanjan – Mlekara Stara planina                           5:7

 

Pozivni turnir

Stovarište Stojanović – Levski Sofija                       4:0

Hotel Saks Balkan – Evrogas                                     7:3

 

Utorak 25.07. – raspored

 

Veterani

 

18:30 Kazablanka – D’Аrtanjan

 

Stariji pioniri

 

19:10 Hotel Saks Balkan – Mapet šou

19:50 ŽFK Jedinstvo Saks Balkan – Mlekara Hranko

 

 Seniori

 

Pozivni turnir

20:30 UNSS Sofija – Stovarište Stojanović

21:20 Levski Sofija –Hotel Saks Balkan

 

Tradicionalni turnir – četvrtfinale

22:10 Hepi Stars – Hotel Dijana

23:00 MFK Bulgari – ABV Sofija

================================================================================
TABELE Mlađi pioniri 

  1. Mapet šou 3    3    0    0  21:4    9
  2. KMF Pirot 3 2    0    1    8:6    6
  3. Balkanski 1 3    1    0    2    6:9    3
  4. Balkanski 2 2    0    0    3    1:17  0

 

Stariji pioniri

 

  1. Hotel Saks Balkan 3 2    0    0  18:4    9
  2. Mlekara Hranko 3 2    0    1  11:8    6
  3. ŽFK Jedinstvo Sax Balkan 3 1    0    2  10:18  3
  4. Mapet šou 3 0    0    3    6:15  0

 

 

Seniori

 

Pozivni turnir

 

  1. Mlekara Stara planina 4 2    1    1  13:9    7
  2. Evrogas 4 2    1    1    9:8    7
  3. Stovarište Stojanović 3 2    0    1  11:3    6
  4. UNSS 3 2    0    1    7:2    6
  5. Hotel Saks Balkan 4 1    2    1    7:9    5
  6. Vavilon Bela Palanka 5   1    2    2  10:18  5
  7. Levski Sofija 3 0    0    3    1:9    0

 

20:10 Mlekara Stara planina – UNSS Sofija

21:50 Stovariste Stojanovic – Levski Sofija

22:40 Hotel Saks Balkan – Evrogas

 

 Tradicionalni turnir

 

Grupa A

 

  1. Hepi stars 3 2    1    0  12:5    7
  2. Hepines 3 1    1    1    7:7    4
  3. SU Rajko Mitić 3 1    1    1    3:5    4
  4. City Si 3 0    1    2    2:7    1

 

Grupa B

 

  1. My Place 3 2    0    1    9:7    6
  2. Hotel Dijana 3 2    0    1  10:4    6
  3. Vavilon Bela Palanka 3 1    0    2    7:8    3
  4. Dragoman 3 1    0    2    7:14  3

 

Grupa C

 

  1. MFK Bulgari 3 2    1    0  12:6    7
  2. Hotel Saks Balkan 3 1    2    0    9:6    5
  3. Igraonica Čuvari smeha DŠ X2 3 1 1    1    7:8    4
  4. KMF Babušnica 3 0    0    3    3:11  0

 

Grupa D

 

  1. Mlekara Stara planina 2    2    0    0  11:1    6
  2. ABV Sofija 3    2    0    1    8:11  6
  3. Komerc Sofija 3 1    0    2    9:13  3
  4. D`Artanjan Sofija 2 0    0    2  10:13  0

 

21:00 D`Artanjan Sofija – Mlekara Stara planina

 

ČETVRTFINALE

 

Hepi stars – Hotel Dijana

Hepines – My Place

MFK Bulgari  – ABV Sofija

Hotel Saks Balkan – Mlekara Stara planina

Raspored utakmica za ponedeljak 24.07.2017.
Veterani:
19:30h Caribrod 60 – RT Caribrod 77
Seniori:20:10h P Mlekara Stara planina – UNSS Sofija
21:00h T D’artanjan – Mlekara Stara planina21:50h P Stovarište Stojanović – Levski Sofija22:40h P Hotel Saks Balkan – EvrogasT – tradicionalni turnirP – pozivni turnir Rezultati odigranih utakmica za nedelju 23.07.2017.Seniori:T Komerc Sofija – D’artanjan Sofija 8:6T Kafe Maj Plejs – Vavilon Bela Palanka 3:2

P Vavilon Bela Palanka – Levski Sofija 3:1

T ABV Sofija – Komerc Sofija 2:1

P Mlekara Stara planina – Evrogas 2:3

P Stovarište Stojanović – Hotel Saks Balkan 3:0

T – tradicionalni turnir

P – pozivni turnir

================================================================================
Petak 21.07. – rezultati
Mlađi pioniri
Mapet šou – Balkanski 1   7:2
Stariji pioniri
Mlekara Hranko – Hotel Saks Balkan 1:4
ŽFK Jedinstvo Saks Balkan – Mapet šou 5:4
Seniori
 Tradicionalni turnir
MFK Bulgari – Igraonica čuvari smeha 4:1
Pozivni turnir
Levski Sofija – UNSS Sofija  0:2
Evrogas – Vavilon Bela Palanka 2:2
Hotel Saks Balkan – Mlekara Stara planina 2:2
  Subota 22.07. – raspored Mlađi pioniri
19:00 KMF Pirot – Balkanski 1
19:40 Mapet šou – Balkanski 2
Seniori
Tradicionalni turnir20:20 Dragoman – Hotel Dijana21:10 SU Rajko Mitić – City SiPozivni turnir22:00 Vavilon Bela Palanka – Mlekara Stara planinaTradicionalni turnir22:50 Hepines – Hepi stars

================================================================================
TABELE Mlađi pioniri 

  1. Mapet šou 1    1    0    0    6:2    3
  2. Balkanski 1 1    1    0    0    4:1    3
  3. KMF Pirot 2 1    0    1    7:6    3
  4. Balkanski 2 2    0    0    2    1:9    0

Stariji pioniri 

  1. Hotel Saks Balkan 2 2    0    0  14:3    6
  2. Mlekara Hranko 2 2    0    0  10:4    6
  3. Mapet šou 2 0    0    2    2:10  0
  4. ŽFK Jedinstvo Sax Balkan 2 0    0    2    5:14  0

Seniori

Pozivni turnir 

  1. Hotel Saks Balkan 2 1    1    0    5:4    4
  2. Stovarište Stojanović 2 1    0    1    8:3    3
  3. UNSS 2 1    0    1    5:2    3
  4. Mlekara Stara planina 1 1    0    0    3:2    3
  5. Evrogas 2 1    0    1    4:4    3
  6. Vavilon Bela Palanka 2 0    1    1    3:9    1
  7. Levski Sofija 1 0    0    1    0:4    0

 Tradicionalni turnir

Grupa A

  1. Hepi stars 2 1    1    0    5:1    4
  2. Hepines 2 1    1    0    3:0    4
  3. City Si 2 0    1    1    1:4    1
  4. SU Rajko Mitić 2 0    1    1    0:4    1

Grupa B

  1. My Place 2 1    0    1    6:5    3
  2. Dragoman 2 1    0    1    7:7    3
  3. Vavilon Bela Palanka 2 1    0    1    5:5    3
  4. Hotel Dijana 2 1    0    1    3:4    3

Grupa C

  1. Hotel Saks Balkan 3 1    2    0    9:6    5
  2. MFK Bulgari 2 1    1    0    8:5    4
  3. Igraonica Čuvari smeha DŠ X2 2 1 1    0    6:4    4
  4. KMF Babušnica 3 0    0    3    3:11  0

Grupa D

  1. Mlekara Stara planina 2    2    0    0  11:1    6
  2. ABV Sofija 2    1    0    1    6:10  3
  3. D`Artanjan Sofija 1    0    0    1    4:5    0
  4. Komerc Sofija 1 0    0    1    0:5    0
Četvrtak 20.07. – rezultati
Stariji pioniri
Mapet šou – Mlekara Hranko 2:4
Seniori
Tradicionalni turnir
Hepi Stars – SU Rajko Mitić 4:0
Dragoman – My Place 4:2
Mlekara Stara planina – ABV Sofija 6:1
KMF Babušnica – Hotel Saks Balkan 0:3
pf Hotel Dijana – Vavilon Bela Palanka 2:0
Petak 21.07. – raspored
Mlađi pioniri
18:00 Mapet šou – Balkanski 1
Stariji pioniri
18:40 Mlekara Hranko – Hotel Saks Balkan
19:20 ŽFK Jedinstvo Saks Balkan – Mapet šou
SenioriTradicionalni turnir
20:10 MFK Bulgari – Igraonica čuvari smeha
Pozivni turnir 
21:00 Levski Sofija – UNSS Sofija
21:50 Evrogas – Vavilon Bela Palanka22:40 Hotel Saks Balkan – Mlekara Stara planina
 http://i.imgur.com/0nHWalY.jpg

================================================================================
TABELE Mlađi pioniri 

  1. Mapet šou 1    1    0    0    6:2    3
  2. Balkanski 1 1    1    0    0    4:1    3
  3. KMF Pirot 2 1    0    1    7:6    3
  4. Balkanski 2 2    0    0    2    1:9    0

Stariji pioniri 

  1. Hotel Saks Balkan 2 2    0    0  14:3    6
  2. Mlekara Hranko 1 1    0    0    6:2    3
  3. Mapet šou 1 0    0    1    0:6    0
  4. ŽFK Jedinstvo Sax Balkan 2 0    0    2    5:14  0

Seniori

Pozivni turnir 

  1. Hotel Saks Balkan 2 1    1    0    5:4    4
  2. Stovarište Stojanović 2 1    0    1    8:3    3
  3. UNSS 2 1    0    1    5:2    3
  4. Mlekara Stara planina 1 1    0    0    3:2    3
  5. Evrogas 2 1    0    1    4:4    3
  6. Vavilon Bela Palanka 2 0    1    1    3:9    1
  7. Levski Sofija 1 0    0    1    0:4    0

 Tradicionalni turnir

Grupa A

  1. Hepines 2 1    1    0    3:0    4
  2. Hepi stars 1 0    1    0    1:1    1
  3. SU Rajko Mitić 1 0    1    0    0:0    1
  4. City Si 2 0    1    1    1:4    1

Grupa B

  1. My Place 1 1    0    0    4:1    3
  2. Vavilon Bela Palanka 1 1    0    0    5:3    3
  3. Dragoman 1 0    0    1    3:5    0
  4. Hotel Dijana 1 0    0    1    1:4    0

Grupa C

  1. MFK Bulgari 2 1    1    0    8:5    4
  2. Igraonica Čuvari smeha DŠ X2 2 1 1    0    6:4    4
  3. Hotel Saks Balkan 2 0    2    0    6:6    2
  4. KMF Babušnica 2 0    0    2    3:8    0

Grupa D

  1. Mlekara Stara planina 1    1    0    0    5:0    3
  2. ABV Sofija 1    1    0    0    5:4    3
  3. D`Artanjan Sofija 1    0    0    1    4:5    0
  4. Komerc Sofija 1 0    0    1    0:5    0

Sreda 19.07.  – rezultati

Mlađi pioniri

Balkanski 2 – KMF Pirot  0:5

Stariji pioniri

ŽFK Jedinstvo Sax Balkan – Hotel Saks Balkan  3:8

Seniori

Tradicionalni turnir

KMF Babušnica – MFK Bulgari 2:5

Pozivni turnir

Hotel Saks Balkan – UNSS                                        2:1

Evrogas – Levski Sofija                                              4:0

Tradicionalni turnir

Igraonica Čuvari smeha Dupla šansa X2 – Hotel Saks Balkan   3:3

City Si – Hepines                                                                            0:3

Četvrtak20.07. – raspored

Stariji pioniri

18:30 Mapet šou – Mlekara Hranko

Seniori

Tradicionalni turnir

19:10 Hepi Stars – SU Rajko Mitić

20:00 Dragoman – My Place

20:50 Mlekara Stara planina – ABV Sofija

21:40 KMF Babušnica – Hotel Saks Balkan

22:30 Hotel Dijana – Vavilon Bela Palanka

http://i.imgur.com/hzmSp7y.jpg

http://i.imgur.com/ozAn5Kl.jpg

================================================================================
Utorak 18.07.  – rezultati

Mlađi pioniri

Balkanski 1 – Balkanski 2                                                                   4:1

Stariji pioniri

Mapet šou – Hotel Saks Balkan                                                         0:6

Seniori

Tradicionalni turnir

KMF Babušnica – Igraonica Čuvari smeha Dupla šansa X2        1:3

ABV Sofija – D`Artanjan Sofija                                                          5:4

Pozivni turnir

Stovarište Stojanović  – Vavilon Bela Palanka                                 6:0             

Tradicionalni turnir

Hotel Dijana – My Place                                                                       1:4

http://i.imgur.com/18GViBI.jpg

http://i.imgur.com/5qyqxmi.jpg

http://i.imgur.com/EYukesA.jpg

http://i.imgur.com/agODhoJ.jpg

http://i.imgur.com/mP8m2rK.jpg

http://i.imgur.com/Bo4TCYt.jpg

http://i.imgur.com/VTHnOjH.jpg

http://i.imgur.com/SaeqOfl.jpg

Sreda 19.07. – raspored

Mlađi pioniri

18:20 Balkanski 2 – KMF Pirot

Stariji pioniri

19:00 ŽFK Jedinstvo Sax Balkan – Hotel Saks Balkan

Seniori

Tradicionalni turnir

19:40 KMF Babušnica – MFK Bulgari

Pozivni turnir

20:30 Hotel Saks Balkan – UNSS

21:20 Evrogas – Levski Sofija

Tradicionalni turnir

22:10 Igraonica Čuvari smeha Dupla šansa X2 – Hotel Saks Balkan

23:00 City Si – Hepines

 =======================================================================

Ponedeljak 17.07. – rezultati

Mlađi pioniri

Mapet šou – KMF Pirot 6:2

Seniori

Pozivni turnir

Vavilon Bela Palanka – Hotel Saks Balkan 3:3

Evrogas – UNSS 0:4

 

Tradicionalni turnir

MFK Bulgari – Hotel Saks Balkan 3:3

Mlekara Stara Planina – Komerc 5:0

Sportsko udruženje Rajko Mitić – Hepines 0:0

 

Utorak 18.07. – raspored

Mlađi pioniri

19:00 Balkanski 1 – Balkanski 2

Stariji pioniri

19:40 Mapet šou – Hotel Saks Balkan

 

Seniori

Tradicionalni turnir

20:30 KMF Babušnica – Igraonica čuvari smeha dupla šansa X2

21:20 ABV Sofija – D`Artanjan Sofija

 

Pozivni turnir

22:10 Stovarište Stojanović  – Vavilon Bela Palanka

 

Tradicionalni turnir

23:00 Hotel Dijana – Maj Plejs

=======================================================================
                                              SPONZOR GLAVNE NAGRADE ZA PUBLIKU
RASPORED UTAKMICA ZA PONEDELJAK 17.07.2017. NA 54. TURNIRU U MALOM FUDBALU
MLAĐI PIONIRI19:00h Mapet Šou – KMF PirotSENIORI19:40h P Vavilon Bela Palanka – Hotel Saks Balkan20:30h P Evrogas – UNSS21:20h T MFK Bulgari – Hotel Saks Balkan22:10h T Mlekara Stara Planina – Komerc23:00h T Sportsko udruženje Rajko Mitić – HepinesT- Tradicionalni turnirP – Pozivni turnir=======================================================================

ZBOG KIŠE ODLOŽEN DRUGI TAKMIČARSKI DAN NA TURNIRU

      Zbog kiše i loših vremenskih uslova u Dimitrovgradu organizator je odlučio da odloži drugi takmičarski dan na 54. Turniru u malom fudbalu. U ponedeljak će se igrati po rasporedu za nedelju.

Raspored utakmica za ponedeljak 17.07.2017.

MLAĐI PIONIRI

19:00h Mapet Šou – KMF Pirot

SENIORI

19:40h T Mlekara Stara Planina – Komerc Sofija

20:30h T MFK Bulgari – Hotel Saks Balkan

21:20h T KMF Babušnica – Igraonica Čuvari smeha duplašansa x2

22:10h P Vavilon Bela Palanka – Hotel Saks Balkan

23:00h T Hotel Dijana – Kafe Maj plejs

T- Tradicionalni turnir

P – Pozivni turnir

==================================================================================

GLASAJTE ZA IGRAČA VEČERI I OSVOJITE DNEVNE NAGRADE U EMISIJI VIŠE OD IGRE

Aktuelnosti sa 54.Turnira u malom fudbalu pratite i u emisiji radio Caribroda – Više od igre, koji ove sezone pripremaju i vode Miroslav Nackov i Dragan Jovičić.

U ponedeljak takmičarska komisija u saradnji sa autorima emisije nominovala je sledeće igrače:

Miloš Kostić – Mlekara Stara planina

Nikola Dimitrov – Kafe bar Siti Si

Nemanja Manojlović – Vavilon Bela Palanka

Darko Tošić – Kafe bar Maj plejs

Ahmad Duski – Fondacija Ana i Vlade Divac

==================================================================================
RASPORED UTAKMICA ZA NEDELJU16.07.2017. NA 54. TURNIRU U MALOM FUDBALU DIMITROVGRAD 2017.

MLAĐI PIONIRI

19:00h Mapet Šou – KMF Pirot

SENIORI

19:40h T Mlekara Stara Planina – Komerc Sofija

20:30h T MFK Bulgari – Hotel Saks Balkan

21:20h T KMF Babušnica – Igraonica Čuvari smeha duplašansa x2

22:10h P Vavilon Bela Palanka – Hotel Saks Balkan

23:00h T Hotel Dijana – Kafe Maj plejs

T- Tradicionalni turnir

P – Pozivni turnir

 

Rezultati odigranih utakmica 15.07.2017.

STARIJI PIONIRI:

Mlekara Hranko – ŽFK Jedinstvo Saks Balkan 6:2

SENIORI:

T Znojni pačići – Kafe Maj plejs 4:10

T Fondacija Ana i Vlade Divac – Hotel Dijana 9:10

T Vavilon Bela Palanka – Dragoman 5:3

P Stovarište Stojanović – Mlekara Stara Planina 2:3

T Hepi Stars – Siti Si 1:1

==========================================================
  U istoriji dugoj 54 godine, ekipa Fondacije Ana i Vlade Divac, u čijem sastavu su mahom bile izbeglice, prvi je u učesnik Turnira u malom fudbalu u Dimitrovgradu sa Bliskog istoka. Zahvaljujući toleranciji ekipe iz Pirota momci iz Prihvatnog centra za izbeglice u Dimitrovgradu postigli su čak 9 pogodaka, za veliku radost članova njihovih porodica na tribinama. Iako nisu ostvarili plasman u grupnu fazu takmičenja nekoliko stotina prisutnih na tribinama SC Park u Dimitrovgradu ispratilo ih je aplauzom na kraju baraž meča. U izjavi specijalno za RTCaribrod utiske sa Turnira, odmah posle meča podelio je Asarahmat Mohamed, izbeglica iz Avganistana.
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
M.N.
foto: Milan Ilijev
================================================================================
 
RASPORED UTAKMICA ZA SUBOTU 15.07.2017. NA 54. TURNIRU U MALOM FUDBALU DIMITROVGRAD 2017. 

STARIJI PIONIRI

19:00h Mlekara Hranko – ŽFK Jedinstvo Saks Balkan

SENIORI

19:40h T baraž 1:Znojni pačići – Kafe Maj plejs

20:30h T baraž 2:Fondacija Ana i Vlade Divac – Hotel Dijana

21:20h T Vavilon Bela Palanka – Dragoman

22:10h P Stovarište Stojanović – Kafe Fiesta

23:00h T Hepi stars – Siti si

T-Tradicionalni turnir

P-Pozivni turnir

 

Sastav grupa na tradicionalnom seniorskom turniru:

Grupa: A

1.Hepi stars

2.Rajko Mitić

3.Hepines

4.Siti si

Grupa B

1.Vavilon

2.pobednik baraža 1

3.pobednik baraža 2

4.Dragoman

Grupa C

1.KMF Babušnica

2.MFK Bulgari

3.Hotel Saks Balkan

4.Čuvari smeha

Grupa D

1.Kafe Fiesta

2.ABV Sofija

3.Dartanjan Sofija

4.Komerc Sofija

====================================================================