SA DVA TURNIRA DESET MEDALJA ZA KARATISTE CARIBRODA

Prvi novembarski vikend bio je veoma uspešan za karatiste Caribroda. Sa dva turnira vratili su se sa ukupno 10 medalja. U subotu 3. novembra nastupili su u Nišu na međunarodnom karate turniru „Grand prix Niš 2018” na kome je učešće uzelo preko 400 takmičara iz 35 klubova Srbije, Bugarske i Makedonije. Za karate klub Caribrod nastupilo je šestoro karatista i svi su se uspešno predstavili. Osvojili su 2 zlatne, 3 srebrne i jednu bronzanu medalju. Zlato u svojim kategorijma osvojili su Marko Todorov i Natalija Zarkov, srebrom su se okitili Andrija Stankov, Teodora Stankov i Elena Kamenov, dok je bronzu osvojila Vanja Gorčev.

A u nedelju 4. novembra u Požarevcu je održan tradicionalni karate turnir „Kup Požarevca 2018“ na kome je učestvovalo više od 200 karatista iz 16 domaćih klubova. Ekipa karate kluba Caribrod osvojila je 4 medalje iz 6 nastupa, 3 zlatne i jednu srebrnu. Zlatne medalje u katama pojedinačno u svojim kategorijama osvojili su Marko Todorov, Aleksandar Takov i Marko Iliev, dok je srebrno odličje pripalo Angelu Ivanovu. Na turniru su u velikoj konkurenciji nastupile i Sara Slavov i Lana Petrov, ali su na žalost ovog puta ostale bez medalja. Inače Lani Petrov je ovo bio prvi nastup za tim karate kluba Caribrod.